Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Araven

Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

15 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
15 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE

Gastronádoba Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE:Pri jej výrobe hral hlavnú rolu plast. Neuškodia jej teploty od -40 °C do 90 °C. Tento typ je ideálny, keď hľadáte dierovanú gastronádobu. Nemusíte plytvať časom pri ručnom umývaní, smie sa totiž dávať do umývačky. Farebná verzia gastronádoby Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE je biela. Kľúčové znaky gastronádoby Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE Zaobstarajte si aj vy gastronádobu na uchovávanie či ohrev potravín Na jej výrobu bol určený plast Je konštruovaná na minimálnu teplotu -40 °C Znesie teplotu do 90 °C Dierovaný variant Nemusíte strácať čas jej umývaním, smie sa totiž dávať do umývačky Farba: biela

Produkt Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE z kategorie gastronádoby si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 15 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE od značky ARAVEN.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE a tiež tipy, ako vyberať gastronádoby. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE?

Aktuálne môžete produkt Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE kúpiť už od 15 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Araven Odkvapkávacia mriežka GN 2/3, HDPE skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.