Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Araven

ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

22 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
22 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna

Gastronádoba ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna:Gastronádoby sa objavujú vo výbave každej profesionálnej kuchyne a už dlhé roky majú svoje miesto aj vo všetkých typoch gastrozariadení. Prídu vhod nielen na varenie, do konvektomatu, rúry a vodného kúpeľa, ale svoje využitie nájdu aj v prepravných boxoch a chladničkách. V skratke, hodia sa všeobecne na všetko varenie a prepravu jedál. Ak zvažujete kúpu tohto riadu, zaslúžila by si vašu pozornosť gastronádoba Araven, ktorej rozmery sú 15 × 32,5 × 17,6 cm. Na jej výrobu bol použitý polypropylén. Gastronádobu si vyberte podľa toho, aký objem najviac využijete. Táto konkrétna má objem 6 l. Nemusíte sa báť vystaviť ju teplote od -40 °C do 95 °C. Ak sa stane, že pre ňu nebudete mať využitie, máte možnosť ju zložiť s ostatnými do jednej, takže si vystačíte s menším priestorom. Nemusíte mrhať časom pri ručnom umývaní, stačí ju dať do umývačky. V balení môžete počítať s vekom. Okrem iného sa môžete takisto tešiť na farebné klipy, ktoré sa hodia na označenie rôznych druhov potravín. Farebná verzia gastronádoby...

Produkt ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna z kategorie gastronádoby si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 22 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna od značky ARAVEN.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna a tiež tipy, ako vyberať gastronádoby. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna?

Aktuálne môžete produkt ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna kúpiť už od 22 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ARAVEN PP GN 1/3 6 l, fialová, vzduchotesná, antialergénna skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.