Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Ariete

Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

61 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
61 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý

Elektrický gril Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý:Šikovný elektrický gril na hamburgery Ariete Party Time má hneď dve špeciálne opekacie plochy, jednu na mäso a druhú na prípravu chrumkavých žemlí. So strojom na opekanie hamburgerov navyše obslúžite hneď dvoch hostí naraz, opekacie plochy totiž umožňujú prípravu dvoch kusov mäsa zároveň. Retro, ktoré je in gril na hamburger patrí do série spotrebičov inšpirovanej dizajnom amerických 50. rokov. Hravé farby, oblé línie a klasické prvky pritiahnu pozornosť a vytvoria nezabudnuteľný zážitok. Kľúčové vlastnosti elektrického grilu Ariete Party Time Hamburger Maker 205, modrýDve plochy na opekanie mäsa aj žemleVhodné na použitie vonku aj vo vnútriVyberateľná zberná miska na šťavuHodí sa na detskú oslavu alebo záhradnú pártyAmerický retro dizajn z 50. rokovJednoduchá údržba aj čistenieNízka hmotnosť, ľahko ho prenesiete z miesta na miestoGrilovacia plocha: 28 × 21 cmPríkon: 1 200 WHmotnosť: 2 kgMateriál: Plast, teflón

Produkt Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý z kategorie elektrické grily si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 61 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý od značky ARIETE.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý a tiež tipy, ako vyberať elektrické grily. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý?

Aktuálne môžete produkt Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý kúpiť už od 61 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Ariete Party Time Hamburger Maker 205/01, modrý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.