Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od SIXTOL

Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

21 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
21 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood

Ideálny doplnok do Vašich domovov, ktorý nádherne prevonia miestnosti a dokáže Vám zlepšiť náladu. Aróma difuzéry sú vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu, vzhľadom k svojmu dizajnu sú aj štýlovým interiérovým doplnkom.Tento prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Ak pridáte do vody pár kvapiek esenciálneho oleja, elektrický aróma difuzér je pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevonia váš byt.Technické parametre:- Objem zásobníka: 350 ml- Prevádzkové napätie: DC 24 V / 0,5 A / 110-250 V 50/60 Hz- Príkon: 12 W- Ultrsonické frekvencia: 2,4 MHz- Rozmery: 167x220 mm- Odparovanie: 45-60 ml / hod- Rozsah: 12-20 m2- Hlučnosť:

Produkt Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood z kategorie aroma difuzéry si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 21 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood od značky SIXTOL.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood a tiež tipy, ako vyberať aroma difuzéry. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood?

Aktuálne môžete produkt Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood kúpiť už od 21 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood EAN kód?

EAN kód pro Aróma difuzér SIXTOL Vulcan Red Wood je 8594196538697. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.