Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od BANQUET

BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

21 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
21 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový

Termo hrniec BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový:Termohrnec s pokrievkou BANQUET AVANZA s objemom 3,5 litra slúži na uchovávanie teplých pokrmov pri ich skladovaní aj prenášaní. Využitie nájde najmä pri príprave jedál s predstihom, keď je potrebné udržať pokrm v optimálnej teplote až do servírovania. Vnútornú časť termohrnca BANQUET AVANZA tvorí antikorová vložka, ktorá podporuje hygienické uchovávanie potravín, zatiaľ čo výplň z PUR peny medzi stenami zaisťuje účinnú tepelnú izoláciu. Kľúčové vlastnosti termohrnca s pokrievkou BANQUET AVANZA, 3,5 l, béžováTermohrnec s pokrievkou BANQUET AVANZA udržuje pokrmy teplé dlhšiu dobuHodí sa na skladovanie aj prenášanie jedálAntikorová vložka zaisťuje hygienické uchovávanie potravínPUR pena medzi stenami poskytuje účinnú tepelnú izoláciuTermohrnec BANQUET AVANZA je ideálny na prípravu pokrmov pred servírovaním

Produkt BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový z kategorie nosiče na jedlo si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 21 €.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový od značky BANQUET.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový a tiež tipy, ako vyberať nosiče na jedlo. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový?

Aktuálne môžete produkt BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový kúpiť už od 21 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BANQUET Termohrniec s pokrievkou AVANZA 3,5 l, béžový skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.