Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od BOSCH

Bosch MUMS2EW00

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

119 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
119 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Bosch MUMS2EW00

Kuchynský robot Bosch MUMS2EW00¨Chefematic, MUM Serie | 2, 700 W, biely, biela Náš najkompaktnejší kuchynský robot s všestranným využitím. Výkonný 700W motor Bosch: na všetky druhy cesta a rýchle spracovanie. Veľká 3,8l misa z nehrdzavejúcej ocele: so špeciálnym vnútorným tvarom na efektívnu prípravu cesta (až 2,4 kg piškótového alebo 1,7 kg kysnutého cesta). 3D planetárne miešanie: rýchle a dokonalé premiešanie všetkých prísad. 4 rýchlosti pre jednoduchú prípravu. Kvalitná súprava na hnetenie a miešanie (hnetací hák, šľahacia a miešacia metla) Vďaka výkonnému motoru zvládnete aj ťažké cestá Vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia od samého začiatku. Vďaka výkonnému motoru môžete rýchlo a jednoducho premiešať veľké množstvo prísad. Žiadne čakanie, žiadne prerábanie, žiadne kompromisy. Veľká misa na optimálnu prípravu cesta Ideálnu misu nemôžete posudzovať len podľa jej veľkosti. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je dôležitý vnútorný tvar opísaný použitými nástavcami. Vysokokvalitná misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 3,8 l je vhodná na prípravu malých množstiev, ako aj na spracovanie až 2,4 kg piškótového cesta alebo 1,7 kg kysnutého cesta. Dokonalé výsledky vďaka 3D planetárnemu miešaniu Na dosiahnutie dokonalých výsledkov je potrebné ingrediencie dôsledne premiešať. 3D planetárne miešanie zabezpečuje, že sa nástroje pohybujú v troch smeroch, zatiaľ čo pohon sa otáča v opačnom smere. Vďaka tomu sa zmes účinne premieša zo strán, dna a stredu misy a cesto je krásne nadýchané. Jednoduchá príprava vďaka 4 rýchlostiam Správna rýchlosť je kľúčom k úspechu pri príprave potravín. Vďaka 4 rôznym rýchlostiam môžete ingrediencie spracovať rýchlo a jednoducho. Súprava na prípravu pečiva pre všetky výzvy pri pečení Kreatívne nápady na pečenie a varenie si vyžadujú špeciálne príslušenstvo. Sada na pečivo zaručuje dokonalé výsledky a jednoduchú manipuláciu: miešacia metla, šľahacia metla a hnetací hák vám pomôžu ľahko pripraviť dezerty, koláče a dokonca aj skutočne ťažké cestá. Všetko príslušenstvo je vhodné do umývačky riadu. Jednoduché čistenie vďaka príslušenstvu, ktoré možno umývať v umývačke riadu Upratovanie po práci v kuchyni zvyčajne zaberie veľa času. Ušetrite čas tým, že umývanie väčšiny príslušenstva prenecháte umývačke riadu. Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu a bezpečnosť Maximálna bezpečnosť predovšetkým. Gumené nožičky zaisťujú výnimočnú stabilitu kuchynského robota a zabraňujú jeho pohybu. Kryty prevodov zaručujú vysoký bezpečnostný štandard. Elektronický zámok opätovného zapnutia zabraňuje neočakávanému spusteniu motora. Jednoduché uloženie kábla Kábel vám už nebude prekážať. Kuchynský robot umožňuje pohodlné a jednoduché uloženie kábla v špeciálnej priehradke. Skvelé výsledky Motor s výkonom 700 W 3D planetárne miešanie. Elektronická regulácia otáčok pre konštantné otáčky počas meniaceho sa procesu mixovania. Všestranný Možnosť dodatočného vybavenia individuálnym špeciálnym príslušenstvom Multifunkčné rameno s 3 typmi pohonu na optimálnu voľbu rýchlosti Komfort Jednoduché skladovanie: priehradka na káble na rýchle a jednoduché uloženie káblov. Jednoduché čistenie vďaka hladkým povrchom a častiam príslušenstva, ktoré možno umývať v umývačke riadu. Pomalý rozbeh motora: prevencia rozstrekovania prísad a prachu z múky. Materiál / dizajn Veľká 3,8l misa z nehrdzavejúcej ocele so špeciálnym vnútorným tvarom na optimálnu prípravu cesta. Príslušenstvo Hnetací hák, šľahacie a miešacie metly Priehľadné veko s plniacim otvorom Bezpečnostná stránka Priľnavé gumové nožičky pre väčšiu stabilitu Vysoká bezpečnosť vďaka ochrane proti preťaženiu

Produkt Bosch MUMS2EW00 z kategorie kuchynské roboty si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 119 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bosch MUMS2EW00 od značky BOSCH.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Bosch MUMS2EW00 a tiež tipy, ako vyberať kuchynské roboty. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Bosch MUMS2EW00?

Aktuálne môžete produkt Bosch MUMS2EW00 kúpiť už od 119 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Bosch MUMS2EW00?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bosch MUMS2EW00 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Bosch MUMS2EW00 EAN kód?

EAN kód pro Bosch MUMS2EW00 je 4242005252305. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.