Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Bosch

BOSCH MUZ4ER2

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

55 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
55 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BOSCH MUZ4ER2

Nádoba BOSCH MUZ4ER2:Miesiaca a miešacia antikorová misa BOSCH MUZ4ER2 je koncipovaná ako príslušenstvo k obľúbeným kuchynským robotom BOSCH MUM4xxx, ale obstojí aj ako samostatné kuchynské príslušenstvo. Umožňuje naraz pripravovať až 0,75 kilogramov múky a ďalšie prísady do maximálnej hmotnosti 2,7 kilogramov cesta.Parametre a špecifikácie:Určené pre:Kuchynské roboty radu BOSCH MUM4xxxTyp:Antikorová nádoba Maximálny objem:Až 2,7 kilogramov cesta

Produkt BOSCH MUZ4ER2 z kategorie príslušenstvo si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 55 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BOSCH MUZ4ER2 od značky BOSCH.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu BOSCH MUZ4ER2 a tiež tipy, ako vyberať príslušenstvo. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena BOSCH MUZ4ER2?

Aktuálne môžete produkt BOSCH MUZ4ER2 kúpiť už od 55 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit BOSCH MUZ4ER2?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BOSCH MUZ4ER2 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.