Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od BOSCH

Bosch TWK1M127

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

29 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
29 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Bosch TWK1M127

Veko sa otvára stlačením tlačidla. Plnenie kanvice vodou by malo byť čo najpohodlnejšie. Veko tejto praktickej kanvice sa dá otvoriť stlačením tlačidla. Ušetrite čas a energiu vďaka indikátoru množstva. Teraz môžete pomocou ľahko čitateľného ukazovateľa množstva ohriať presne toľko vody, koľko chcete. Pomáha vám šetriť energiu tým, že uvaríte presne toľko vody, koľko potrebujete. Menej vodného kameňa, viac chuti a pôžitku. Vodný kameň môže ovplyvniť chuť vášho čaju. Vďaka vyberateľnému filtru sa do vody nedostanú žiadne hrudky vodného kameňa. Keďže filter je ľahko vyberateľný a čistiteľný, pomáha zabezpečiť plnú funkčnosť kanvice. Ľahko čitateľná vodná stupnica na oboch stranách - pre pravákov aj ľavákov. Užívajte si pohodlie pri plnení kanvice presne takým množstvom vody, aké potrebujete. Ľahko čitateľná vodná stupnica je viditeľná na oboch stranách kanvice - ideálne pre pravákov aj ľavákov. Trojnásobná bezpečnosť vďaka automatickému vypnutiu. Nemusíte sa obávať prehriatia alebo vypnutia v správnom čase. Kanvica sa automaticky vypne, keď sa voda zohreje alebo keď sa dosiahne zvolená teplota. Trojitý bezpečnostný systém chráni pred prehriatím a varením na sucho a automaticky vypne kanvicu, keď ju zdvihnete zo základne. Pohodlné používanie a jednoduché čistenie. Veko otvoríte stlačením jediného tlačidla. Vďaka veľkému otvoru možno kanvicu rýchlo a jednoducho vyčistiť. Dokonalá hygiena a jednoduché čistenie. Chcete kanvicu ľahko vyčistiť? Vykurovacie teleso tejto kanvice je zakryté, čo uľahčuje čistenie. Priestor si môžete prispôsobiť pomocou individuálnej dĺžky kábla. Všade sa povaľujúce káble zaberajú miesto. Vďaka úložnému priestoru na káble pod základňou kanvice môžete kábel nastaviť na požadovanú potrebnú dĺžku medzi výrobkom a zástrčkou - bez neporiadku. Okrem toho možno kábel úplne uložiť do základne, čo umožňuje uloženie kanvice v skrinke. Kanvicu môžete na základni otáčať v ľubovoľnom smere o 360°. Napájanie ešte nikdy nebolo také jednoduché. Kanvica sa zahrieva bez ohľadu na to, kam ju na základni umiestnite. 360° základňová stanica znamená väčšiu flexibilitu a pohodlnú polohu rukoväte. Keďže je kábel pripevnený k základni, kanvicu môžete prenášať kamkoľvek potrebujete. Rýchly ohrev vďaka maximálnemu príkonu 2400 W Vychutnajte si šálku čaju presne vtedy, keď na ňu máte chuť. Výkonná 2400W kanvica rýchlo a jednoducho ohreje vodu na čaj. To znamená, že môžete stráviť viac času ochutnávaním svojho čaju. Špeciálne funkcie Jednoduché ovládanie jednou rukou Ukazovateľ množstva: pomáha šetriť energiu a čas tým, že varí len také množstvo vody, ktoré potrebujete. Filter vodného kameňa: odnímateľný a ľahko čistiteľný filter zabraňuje vzniku vodného kameňa vo vašom nápoji. Ľahko čitateľná vodná stupnica na oboch stranách: viditeľnosť množstva vody na oboch stranách kanvice - vhodné pre ľavákov aj pravákov. Trojnásobná bezpečnosť: automatické vypnutie, ochrana proti prehriatiu a varu vody, vypnutie pri zdvihnutí kanvice zo základne. Technické údaje Všeobecne Farba spotrebiča Krémová Sekundárna farba Čierna a sivá Materiál tela spotrebiča Plast Všetky plasty, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, neobsahujú BPA. Áno. Objem 1.7 l Typ ohrevu Skrytý ohrev Technické špecifikácie Rozmery spotrebiča 267x231x166 mm Rozmery zabaleného spotrebiča (v x š x h) 263 x 225 x 255 mm Čistá hmotnosť 1,1 kg Spotreba energie 2400 W Napätie 220-240 V Frekvencia 50/60 Hz Dĺžka prívodného kábla 80,0 cm Kryt kábla Navinutie kábla Komfort Tlačidlo na otvorenie veka Áno. Minimálne naplnenie 250 ml Odvápňovací filter Áno. Regulácia teploty Nie. Funkcia KeepWarm Nie. Dvojstenné puzdro Č. Bezpečnosť Indikátor prevádzky Áno. Prítomná západka veka Áno. Vypnutie na konci opekania Áno. Automatické vypnutie Áno Ochrana proti varu nasucho Áno.

Produkt Bosch TWK1M127 z kategorie nerezové si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 29 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bosch TWK1M127 od značky BOSCH.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Bosch TWK1M127 a tiež tipy, ako vyberať nerezové. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Bosch TWK1M127?

Aktuálne môžete produkt Bosch TWK1M127 kúpiť už od 29 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Bosch TWK1M127?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bosch TWK1M127 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Bosch TWK1M127 EAN kód?

EAN kód pro Bosch TWK1M127 je 4242005400591. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.