Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od BEWELLO

Box úložný BEWELLO BW2075

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
2 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Box úložný BEWELLO BW2075

Objavte naše praktické a štýlové úložné riešenia! Tento úložný box je ideálnou voľbou pre udržanie poriadku a organizácie vo vašej domácnosti. Ľahká, ale odolná konštrukcia úložného boxu zaisťuje, že bude dlhodobo spoľahlivý pre organizáciu. Vonkajšia vrstva je vyrobená z kvalitnej tkaniny, ktorá dodáva nielen estetický vzhľad, ale je aj odolná a ľahko sa čistí. Tuhosť vnútornej konštrukcie zabezpečuje viacvrstvový, pevný kartónový list. Vďaka pohodlnej veľkosti úložného boxu sa ľahko zmestí na police, skrinky alebo dokonca pod posteľ. To vám umožní maximálne využiť dostupný priestor a zároveň budete mať dôležité veci usporiadané a ľahko dostupné. Úložný box z textilu môže byť perfektnou voľbou na prehľadné uloženie oblečenia, topánok, hračiek, kníh alebo akéhokoľvek iného predmetu. Pri nepoužívaní zaisťuje uloženie na malom priestore zips umiestnený v spodnej časti, ktorý je možné pri otvorení zapnúť.Veľký úložný boxPraktický organizérPevná bočná stenaElegantný sivý textilSkladateľnéTechnické parametre:Rozmer: 30 x 26 x 10 cmMateriál: Netkaná textília + kartónFarba: SiváPranie: NieŽehlenie: NieKapacita skladovania: 6,6 litrovZaťaženie: max. 4 kgHmotnosť (prázdno): 120 g

Produkt Box úložný BEWELLO BW2075 z kategorie Úložné vaky a krabice si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 2 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Box úložný BEWELLO BW2075 od značky BEWELLO.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Box úložný BEWELLO BW2075 a tiež tipy, ako vyberať úložné vaky a krabice. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Box úložný BEWELLO BW2075?

Aktuálne môžete produkt Box úložný BEWELLO BW2075 kúpiť už od 2 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Box úložný BEWELLO BW2075?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Box úložný BEWELLO BW2075 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Box úložný BEWELLO BW2075 EAN kód?

EAN kód pro Box úložný BEWELLO BW2075 je 5999117006690. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.