Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Domo

DOMO DO9046C 2 v 1

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

59 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
59 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu DOMO DO9046C 2 v 1

Toustovač DOMO DO9046C 2 v 1:Sendvičovač 4× mušle + vaflovač – DOMO DO9046C. Na 4 sendviče v tvare mušle. Kľúčové vlastnosti a vybavenie Sendvičovače DOMO DO9046C 2 v 1Na 4 vafle veľkosti 4 × 4Plocha na pečenie z nepriľnavého materiáluHĺbka dosky na pečenie pre vafle: 1 cmĽahko vyberateľné dosky na pečenie pre jednoduché čistenieSchránka prístroja „Cool touch” (stále chladná) Kontrolky „Power on“ a „Ready" S priľnavými nôžkami a schránkou na el. kábelV príslušenstve sú výmenné dosky DO9046WP + DO9046CP (rozmery cca 26 × 22,5 cm) Rozmery balenia (š× h ×v): 32,5×15,2×38,4 cmHmotnosť balenia: 4,4 kgPríkon: 1 200 W

Produkt DOMO DO9046C 2 v 1 z kategorie toustovače si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 59 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu DOMO DO9046C 2 v 1 od značky DOMO.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu DOMO DO9046C 2 v 1 a tiež tipy, ako vyberať toustovače. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena DOMO DO9046C 2 v 1?

Aktuálne môžete produkt DOMO DO9046C 2 v 1 kúpiť už od 59 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit DOMO DO9046C 2 v 1?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je DOMO DO9046C 2 v 1 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.