Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od ECG

ECG RK 1702, čierna

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

32 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
32 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ECG RK 1702, čierna

Vonkajší plášť z odolného plastu, ktorý vás nepáli Vnútorná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele Väčší objem 1,7 litra Permanentný filter na sedimenty Rýchly bod varu vďaka príkonu až 2200 W Kanvica, ktorá vás nespáli Rýchlovarná kanvica ECG RK 1702 Safe to Touch sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej kuchyne. Pýši sa elegantným čiernym dizajnom, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru. V jej rukáve sa však skrýva oveľa viac než len vzhľad. Predovšetkým jej prémiová dvojstenná konštrukcia zaručuje bezpečné, energeticky úsporné a hygienické používanie. To preto, že vnútorná konštrukcia je vyrobená z odolnej nehrdzavejúcej ocele triedy SUS 304, zatiaľ čo vonkajší plášť je z robustného plastu, ktorý poskytuje tepelnú izoláciu - takže sa o kanvicu hneď tak nespálite. Kanvica pojme až 1,7 litra vody, takže je ideálnou voľbou na rýchlu prípravu čaju alebo kávy pre celú rodinu alebo návštevu. Vďaka vysokému príkonu (1850-2200 W) sa môžete spoľahnúť, že voda dosiahne bod varu mimoriadne rýchlo, aj keď je úplne naplnená. Horúce vo vnútri, chladné navonok Výhodou číslo jeden tejto kanvice je jej bezpečnosť. Vďaka technológii Cool Touch a tepelne izolovanej rukoväti sa nemusíte obávať, že sa o povrch kanvice popálite. Vďaka tejto technológii zostáva vonkajší plastový plášť kanvice chladný na dotyk, aj keď je voda vo vnútri horúca. Vnútorná časť z nehrdzavejúcej ocele je zase odolná voči korózii a chemikáliám, čo zasa zaručuje dlhú životnosť kanvice a zabraňuje uvoľňovaniu škodlivých látok do vody. Samozrejmosťou sú aj bezpečnostné prvky, ako napríklad automatické vypnutie pri dosiahnutí bodu varu alebo ochrana proti varu nasucho. Vnútorná vrstva z nehrdzavejúcej ocele (SUS 304) navyše pomáha udržiavať teplo vo vnútri kanvice. Vďaka tejto izolácii zostáva voda dlhšie horúca, čo vám pomôže ušetriť energiu. Pri používaní a údržbe je to hračka ECG RK 1702 Safe to Touch sa tiež ľahko udržiava. Prispieva k tomu skryté vykurovacie teleso, ako aj špeciálna konštrukcia horného veka - možno ho otvoriť pod veľkým uhlom, čo uľahčuje nielen čistenie, ale aj dopĺňanie vody. Čerešničkou na torte je permanentný sedimentačný filter, ktorý udržiava vodu čistú. Kanvica je tiež vybavená kvalitným stredovým konektorom, ktorý umožňuje jej jednoduchú montáž na 360° podstavec. Disponuje tiež úložným priestorom na napájací kábel, ktorý oceníte, keď kanvicu nebudete používať. Elegantný čierny dizajn Prémiový dvojstenný dizajn Robustný plastový vonkajší plášť Vnútorná konštrukcia a vykurovacie teleso z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele SUS 304 Technológia Cool Touch, vďaka ktorej sa o povrch kanvice nepopálite Tepelne izolovaná rukoväť Väčší objem 1,7 l Príkon 1850-2200 W Skryté vykurovacie teleso Kvalitný stredový konektor 360° základňa s úložným priestorom pre napájací kábel Svetelná indikácia prevádzky Permanentný filter na usadeniny Horné veko, ktoré sa dá otvoriť pod veľkým uhlom pre jednoduchú údržbu Automatické vypnutie po dosiahnutí bodu varu Ochrana proti varu nasucho Menovité napätie 220-240 V (50-60 Hz) Technické parametre Spotreba energie (W)1: 850 - 2200 Napätie (V/Hz): 220-240 ~ 50/60 Typ napájania. Dĺžka kábla (cm): 70 Ochrana proti prehriatiu Popis produktu Skryté vykurovacie teleso Objem kanvice (l): 1,7 Automatické vypnutie Svetelná indikácia prevádzky Otočná základňa na navíjanie kábla Protišmykové podložky Ergonomická rukoväť Dizajn Farba: čierna Materiál: nerezová oceľ, plast Hmotnosť a rozmery Šírka (mm)¨: 150 Výška (mm): 210 Hĺbka (mm): 260 Hmotnosť (kg): 0,94 Hmotnosť a rozmery (brutto) Šírka s obalom (mm): 165 Výška s obalom (mm): 214 Hĺbka s obalom (mm): 247 Hmotnosť s obalom (kg): 1,56

Produkt ECG RK 1702, čierna z kategorie nerezové si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 32 €.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ECG RK 1702, čierna od značky ECG.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu ECG RK 1702, čierna a tiež tipy, ako vyberať nerezové. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena ECG RK 1702, čierna?

Aktuálne môžete produkt ECG RK 1702, čierna kúpiť už od 32 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit ECG RK 1702, čierna?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ECG RK 1702, čierna skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ECG RK 1702, čierna EAN kód?

EAN kód pro ECG RK 1702, čierna je 8592131309814. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.