Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od ELEKTROBOCK

Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

37 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
37 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi

Termostat je vhodný pre domácnosti, rodinné domy alebo kancelárie s teplovodným vykurovaním na ovládanie zdroja tepla (kotol, tepelné čerpadlo atď.). Má bezpotenciálový kontakt, a preto môže spínať priamovýhrevné vykurovacie telesá, elektrické sálavé panely alebo elektrické podlahové vykurovanie do 16 A. Výhody PT14-NP-P WiFi: Veľký podsvietený displej nastaviteľná hysteréza od 0,1 °C do 6 °C týždenné nastavenie programu so 6 zmenami za deň (3 teploty, úspora energie-komfort-party) prednastavený týždenný program skoré zapnutie letný režim režim "OKNO" výber minimálneho času zapnutia korekcia aktuálnej teploty možnosť uzamknutia kľúčom automatická zmena zimného/letného času teplota proti zamrznutiu 3 °C nastavený program pokračuje aj v prípade výpadku WiFi pripojenia aplikácie pre systémy iOS, Android a Windows 10, ktoré sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie v češtine (výber jazykov EN, DE, PL) jednoduchá inštalácia Technické parametre Napájanie 2 sieťové (230 V AC/ 50 Hz) Typ termostatu s modulom WiFi (2,4 GHz) Typ regulácie s hysterézou (0,1 °C až 6 °C) Presnosť 1°C Rozmery (DxŠxV) 81x81x27 mm Stupeň krytia IP20 Prevádzková teplota 0 °C až 40 °C Spínací prvok relé Výstup 16 A Kolísanie teploty za deň 6 Nastaviteľný teplotný rozsah 3 °C až 39 °C Nastavenie teploty v krokoch po 0, 5 °C Min. čas programovania 10 min. Min. skok indikácie 0, 1 °C Žiadne pripojenie externého snímača Trieda ochrany II Zálohovanie batériou Nie Zálohovanie pamäte Áno

Produkt Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi z kategorie inteligentné termostaty si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 37 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi od značky ELEKTROBOCK.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi a tiež tipy, ako vyberať inteligentné termostaty. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi?

Aktuálne môžete produkt Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi kúpiť už od 37 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi EAN kód?

EAN kód pro Elektrobock WiFi izbový termostat PT14-NP-P WiFi je 8595689100773. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.