Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od G21

G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

12 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
12 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ

Dóza G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ:Hlavné prednosti dózy G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ Vákuová dóza G21 slúži na skladovanie potravín Prispeje k lepšej organizácii domácnosti Tradičná obdĺžniková dózy na potraviny Materiálom použitým na jej výrobu je kov Veko s klipmi umožňuje efektívne vákuovanie potravín Veko je vyrobené z plastu Táto potravinová dóza je vhodná do mrazničky, rúry a chladničky Materiál neobsahuje BPA Časovač je praktickým pomocníkom na sledovanie doby skladovania a expirácie obsahu Vákuovaním pomôžete udržať aj pôvodnú chuť a vôňu jedla Objem má 0,68 l Ponúka rozmery 6 × 14 cm (v × h)

Produkt G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ z kategorie dózy na potraviny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 12 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ od značky G21.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ a tiež tipy, ako vyberať dózy na potraviny. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ?

Aktuálne môžete produkt G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ kúpiť už od 12 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je G21 Dóza vákuovacia 0,68 l nehrdzavejúca oceľ skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.