Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Huslog

Huslog FRI00001

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

113 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
113 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Huslog FRI00001

Teplovzdušná fritéza Huslog FRI00001:Teplovzdušná fritéza Huslog zaistí prípravu vašich obľúbených pokrmov s minimálnym množstvom tuku. Nádoba fritézy ponúkne nadštandardný objem 12 l. Vďaka tomu si pripravíte až pekne usmažených pokrmov. Nádoba je zhotovená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá vyniká svojou kvalitou a dlhou životnosťou. Zásluhou nepriľnavého povrchu nedochádza k prichyteniu potravín, nemusíte sa tak báť zložitého čistenia fritézy. V závislosti od typu pripravovaného pokrmu je možné nastaviť teplotu v rozmedzí od 80 do 200 °C. Príkon 1800 W sa postarajú o rýchle zahriatie vzduchu a optimálny výkon po celý čas prevádzky. Teplotu a čas prípravy navolíte ručne, prípadne využijete jeden z 12 prednastavených programov. V balení sa okrem fritézy nachádza aj rošt na kura, fritovací kôš a plech. Nádoba je z nehrdzavejúcej ocele Zásluhou nepriľnavého povrchu sa jedlo neprichytí k nádobe Fritovací hrniec umožňuje nastavenie teploty v rozmedzí od 80 do 200 °C Príkon 1800 W zariadi rýchle nahriatie oleja a optimálny výkon Má príkon 1800 W Počet...

Produkt Huslog FRI00001 z kategorie fritézy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 113 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Huslog FRI00001 od značky HUSLOG.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Huslog FRI00001 a tiež tipy, ako vyberať fritézy. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Huslog FRI00001?

Aktuálne môžete produkt Huslog FRI00001 kúpiť už od 113 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Huslog FRI00001?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Huslog FRI00001 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.