Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Hyundai

Hyundai VC068WG

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

43 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
43 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Hyundai VC068WG

Vreckový vysávač Hyundai VC068WG:Vyberte si značkuJVCHyundaiGoGENVreckový vysávač Hyundai VC068WGÚvodHlavné informácieTechnická špecifikáciaTypvreckový800 wpríkonHlučnosť80 dB7,5 makčný rádiusHaus & Garten Test s unikátnym ocenenímVreckový vysávač Hyundai prešiel testovaním v nezávislom nemeckom magazíne Haus & Garten Test, kde v porovnaní troch podlahových vysávačov s prachovým vreckom získal celkové hodnotenie „Dobré (1,8)”, čo potvrdzuje jeho kvalitné spracovanie aj spoľahlivý výkon.Vysoko úsporný a výkonný vysávač Hyundai VC068WGHľadáte do svojej domácnosti pomocníka, ktorý je spoľahlivý, ale zároveň výkonný? Vreckový vysávač Hyundai VC068WG by vám tak nemal chýbať vo vašej výbave. Šetrí nielen váš čas, ale zároveň energiu. Vyniká vysokým výkonom a kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým bude manipulácia s vysávačom počas upratovania úplne jednoduchá. Vysávač Hyundai VC068WG má zároveň nízku hmotnosť, to vám umožní ho ľahko presunúť kdekoľvek budete potrebovať. Všetko ovládate jednoducho pomocou mechanickej regulácie nachádzajúcej...

Produkt Hyundai VC068WG z kategorie vreckové si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 43 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Hyundai VC068WG od značky HYUNDAI.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Hyundai VC068WG a tiež tipy, ako vyberať vreckové. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Hyundai VC068WG?

Aktuálne môžete produkt Hyundai VC068WG kúpiť už od 43 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Hyundai VC068WG?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Hyundai VC068WG skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.