Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od KitchenAid

KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

344 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
344 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow

Stolný mixér KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow:Stolný mixér KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EKG s motorom s maximálnym výkonom 1,5 HP a stabilnou liatinovou základňou je navrhnutý tak, aby vytvoril perfektnú chuť, bez ohľadu na to, kam až vás kulinárska inšpirácia zavedie. Vďaka kombinácii jedinečného asymetrického noža, výkonného motora a rebrovanej sklenenej nádoby môžete tvrdé prísady rozmixovať ešte viac najemno a dosiahnuť tak dokonalú textúru i chuť, spracovať všetky ingrediencie od jemných až po tie vláknité. Bez námahy spracuje orechy do lahodných krémových orieškových masiel, vytvorí nadýchanú paštétu, hladkú omáčku, krémovú polievku, lahodné smoothie, zeleninové pyré, dezerty, palacinky, koktaily, osviežujúce sorbety či ľadové triešte.Kľúčové vlastnosti stolného mixéra KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EKG, Kyoto GlowAdaptívny motor s riadením rýchlosti motora Intelli-SpeedNa základe obsahu upraví optimálnu rýchlosť a spracuje akékoľvek prísadyJedinečný naostrený asymetrický nôž z nehrdzavejúcej ocele pracuje pod správnym uhlomMixuje pod 4...

Produkt KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow z kategorie stolné si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 344 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow od značky KITCHENAID.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow a tiež tipy, ako vyberať stolné. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow?

Aktuálne môžete produkt KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow kúpiť už od 344 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KitchenAid Artisan K400, Kyoto Glow skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.