Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Lamart

Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

9 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
9 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l

Dózy na potraviny Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l:Súprava dóz 2 ksBUCK LT6048Súprava dóz obsahuje 2 kusy nádobObjem každej 1 500 mlRozmery 16 × 12 × 16,5 cmMateriál skloČíre vyhotovenieVhodná do umývačky riaduSklo LAMART do každej kuchyneSúprava dóz v čírom vyhotovení je vyrobená z odolného skla, ktoré spoľahlivo odoláva každodennému použitiu. Kolekcia sa ľahko udržuje, je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Vďaka praktickému skrutkovaciemu antikorovému viečku sa obsah vo vnútri rovnomerne uzavrie a zaistí optimálne výsledky každého kulinárskeho experimentu.

Produkt Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l z kategorie dózy na potraviny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 9 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l od značky LAMART.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l a tiež tipy, ako vyberať dózy na potraviny. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l?

Aktuálne môžete produkt Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l kúpiť už od 9 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lamart LT6048 BUCK Sada dóz 2 ks 1,5 l skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.