Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Melii

Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

11 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
11 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur

Desiatový box Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur:Detský box na desiatu Melii s nasadzovacím vekom zaisťuje pohodlné otváranie aj zatváranie a má celkový objem 0,684 l. Pevná priečka spolu s vyberateľnou a nastaviteľnou časťou umožňuje variabilné členenie. Bez problémov ho možno umývať v umývačke riadu. Kľúčové vlastnosti desiatového boxu Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur Detský desiatový box Melii ponúka celkový objem 0,684 l Vnútorný priestor je rozdelený pevnými časťami a doplnený flexibilnou vyberateľnou aj nastaviteľnou priehradkou Bez obáv zvládne umývanie v umývačke riadu V rozmeroch 5,3 × 18,3 × 12,3 cm (v × š × h) Priehľadný dizajn Materiál: silikón a polypropylén

Produkt Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur z kategorie desiatové boxy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 11 €.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur od značky MELII.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur a tiež tipy, ako vyberať desiatové boxy. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur?

Aktuálne môžete produkt Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur kúpiť už od 11 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Melii Snackle krabička na desiatu mini Dinosaur skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.