Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Miele

Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

905 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
905 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish

Tyčový vysávač Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish:Tyčový vysávač Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinishTyčový akumulátorový vysávač Miele Triflex HX3 Plus v elegantnom vyhotovení Titanová PearlFinish ponúka vysoký sací výkon, dlhú výdrž a flexibilné použitie na dôkladné upratovanie celej domácnosti. Vďaka motoru Digital Efficiency, technológii Vortex a elektrokefke MultiFloor XXL s technológiou FloorDetect si poradí s rôznymi typmi podlahových krytín a automaticky prispôsobí výkon aktuálnemu povrchu. Súčasťou prémiovej výbavy je druhý Li-Ion akumulátor, ktorý predĺži čas prevádzky až na 140 minút a mäkký valec Hardfloor Care na šetrné čistenie chúlostivých tvrdých podláh. Patentovaný dizajn 3 v 1 umožňuje pohodlné vysávanie veľkých plôch, upratovanie horšie dostupných miest a rýchle použitie v kompaktnom režime. Filter HEPA Lifetime sa postará o mimoriadne čistý výstupný vzduch. Tyčový vysávač Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish a jeho kľúčové vlastnostiTyčový akumulátorový vysávač Miele Triflex HX3 Plus na dôkladné suché vysávanie...

Produkt Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish z kategorie vysávače a parné čistenie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 905 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish od značky MIELE.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish a tiež tipy, ako vyberať vysávače a parné čistenie. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish?

Aktuálne môžete produkt Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish kúpiť už od 905 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Miele Triflex HX3 Plus Titanová PearlFinish skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.