Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Mora

MORA VTS 785 DXB

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

319 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
319 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu MORA VTS 785 DXB

Vstavaná rúra MORA VTS 785 DXB:Select brand: Vstavaná parná rúra Mora VTS 785 DXBVstavaná rúra s funkciou paryKlenutý tvar rúryObjem rúry 77 lErgonomický gombík na potvrdenie a výber nastaveniaDotykové programovateľné hodiny so zobrazením teploty a spôsobu ohrevuProgramovanie doby pečeniaOdloženie štartu s automatickým vypnutímMožnosť regulácie teploty 30 - 300 °CAutomatické režimy pečenia - Pizza 300 °C, pomalé pečenie a hotové jedlá, teplovzdušné fritovanie bez tuku22 automatických programovNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Tlmené otváranie dvierokJednoduché a tiché otváranie a zatváranie.Praktický program PizzaVšetkých milovníkov chrumkavej pizze poteší praktický program Pizza.Jeden teleskopický roštSúčasťou parnej rúry Mora je jeden teleskopický rošt.Energeticky úsporná vstavaná rúra Mora VTS 785 DXBParná rúra Mora VTS 785 DXB vám ponúkne extra vnútornú kapacitu až 77 litrov na pečenie všetkých vašich obľúbených pokrmov. Vnútorný priestor rúry je vybavený kvalitným smaltovaným povrchom a trojitým náterom, ktorý...

Produkt MORA VTS 785 DXB z kategorie vstavané rúry si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 319 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MORA VTS 785 DXB od značky MORA.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu MORA VTS 785 DXB a tiež tipy, ako vyberať vstavané rúry. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena MORA VTS 785 DXB?

Aktuálne môžete produkt MORA VTS 785 DXB kúpiť už od 319 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit MORA VTS 785 DXB?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MORA VTS 785 DXB skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.