Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od HACO

Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

7 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
7 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212

Vetracia mriežka Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212: Větrací mřížka HACO VM 0212 slouží k zakončení větracích otvorů na fasádách budov. Je vhodná pro vnitřní i venkovní instalaci. Součástí mřížky je integrovaná síťovina proti hmyzu, která brání vniknutí hmyzu do větracího otvoru. Mřížka je vyrobena z plastu ASA, který odolává UV záření. Součástí balení jsou také vruty a hmoždinky. Klíčové vlastnosti větrací mřížky HACO VM 150 × 150 0212 Vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použitíUrčena k instalaci na fasáduIntegrovaná síťovina proti hmyzuVyrobena z plastu ASA odolného vůči UV zářeníVnější rozměry 155 × 155 mm, vnitřní rozměry 150 × 150 mmVruty a hmoždinky součástí balení Odolný materiál a kompletní montážní sada Základem větrací mřížky je plast ASA odolný vůči UV záření. Akrylonitril-styren-akrylát si zachovává své vlastnosti i při dlouhodobém vystavení slunečnímu svitu, což mřížku předurčuje k venkovní instalaci na fasádu. Součástí balení je i rámeček. Součástí dodávky jsou také odpovídající vruty a hmoždinky....

Produkt Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212 z kategorie vetracie mriežky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 7 €.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212 od značky HACO.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212 a tiež tipy, ako vyberať vetracie mriežky. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212?

Aktuálne môžete produkt Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212 kúpiť už od 7 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mřížka větrací se síťovinou VM, 150 x 150 mm, hnědá 0212 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.