Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Niceboy

Niceboy ION Charles i4 White

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

207 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
207 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Niceboy ION Charles i4 White

Robotický vysávač Niceboy ION Charles i4 White:Inteligentný robotický vysávačNiceboy ION Charles i4 WhiteŠpičkový robotický vysávač Niceboy ION Charles i4 White v sebe kombinuje nielen účinný vysávač, ale aj mop. Vysávač využíva navigačný systém NaviGATE. Pomocou gyroskopických senzorov zmapuje uprataný priestor av kombinácii s dynamickými algoritmami vyhodnotí upratanú plochu. V mobilnej aplikácii Niceboy ION potom môžete nastaviť individuálne upratovanie miestností a vymedziť zakázané zóny. Robotický vysávač Niceboy ION Charles i4 je ideálny na všetky druhy tvrdých podláh a vydrží na jedno nabitie až 100 minút prevádzky. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Inteligentný robotický vysávač s vysávaním aj mopovanímRobotický vysávač Niceboy ION Charles i4 je skvelým parťákom na kompletné upratovanie podláh. Okrem suchého vysávania podlahy tiež vytrie. Stačí stlačiť funkciu mopovania a počas chvíľky máte vysaté aj vytreté naraz. Vysávač Niceboy ION má k dispozícii 2 zásobníky, jeden na...

Produkt Niceboy ION Charles i4 White z kategorie vysávače a parné čistenie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 207 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Niceboy ION Charles i4 White od značky NICEBOY.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Niceboy ION Charles i4 White a tiež tipy, ako vyberať vysávače a parné čistenie. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Niceboy ION Charles i4 White?

Aktuálne môžete produkt Niceboy ION Charles i4 White kúpiť už od 207 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Niceboy ION Charles i4 White?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Niceboy ION Charles i4 White skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.