Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Orion

ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

10 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
10 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l

Dóza ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l:Kľúčové vlastnosti dózy ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l Dóza s vekom ORION je vhodná na uchovanie potravín Prispeje k lepšej organizácii nielen v kuchyni Zaručuje dlhšiu trvanlivosť jedla Zaistí, že budete mať všetko potrebné poruke Tradičná okrúhla dózy na potraviny Sklenená dóza na potraviny slúži na vytvorenie optimálneho prostredia na uchovanie jedla Bambusové veko uzavrie dózu a účinne chráni obsah pred vonkajšími vplyvmi Veko je s klipmi Táto potravinová dóza je vhodná do umývačky Bezpečné uzavretie obsahu zaručí výborné tesnenie Objem je 2,3 l Má rozmery 24,5 × 13 × 13 cm (v × š × h) Priemer je 13 cm

Produkt ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l z kategorie dózy na potraviny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 10 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l od značky ORION.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l a tiež tipy, ako vyberať dózy na potraviny. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l?

Aktuálne môžete produkt ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l kúpiť už od 10 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ORION Dóza sklo/bambus patent 2,3 l skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.