Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Sencor

SENCOR SEO 2800BK

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

117 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
117 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu SENCOR SEO 2800BK

Mini rúra SENCOR SEO 2800BK:Elektrická rúra s platničkamiSencor SEO 2800BKIdeálny multifunkčný pomocník do malých kuchýňS elektrickou rúrou s platničkami Sencor SEO 2800BK môžete ľahko uvariť polievky, omáčky, zapiecť lasagne, alebo upiecť celé kurča vďaka celkovému príkonu 3 200 W a objemu 28 l. S využitím štyroch otočných ovládačov je nastavenie úplne jednoduché. Vďaka trom samostatným svetelným indikátorom budete mať prehľad o chode platničiek aj rúry. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je elektrická rúra s platničkami SEO 2800BK vhodná do garsónky, mobilného domu, na chatu, alebo chalupu, pretože úplne nahradí rúru aj sporák. Kľúčové vlastnosti elektrickej rúry Sencor SEO 2800BKObjem 28 lPríkon 3 200 W (1 500 W + 1 000 W + 700 W) Plynulá regulácia teploty v rozsahu 90 – 230 °COtočný ovládač s piatimi voliteľnými programamiIntegrované vnútorné osvetlenieTri samostatné svetelné indikátoryMini rúra s platničkami v kompaktnom vyhotoveníV elektrickej rúre Sencor SEO 2800BK ľahko zapečiete cestoviny, upečiete piškótový korpus, alebo celé...

Produkt SENCOR SEO 2800BK z kategorie mini rúry si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 117 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SENCOR SEO 2800BK od značky SENCOR.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu SENCOR SEO 2800BK a tiež tipy, ako vyberať mini rúry. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena SENCOR SEO 2800BK?

Aktuálne môžete produkt SENCOR SEO 2800BK kúpiť už od 117 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit SENCOR SEO 2800BK?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SENCOR SEO 2800BK skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.