Vše od Sencor
Sencor SSG 4301BK Krájač
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Sencor SSG 4301BK Krájač
Špeciálny krájač a strúhadlo na ovocie a zeleninu / Môže krájať, rezať a strúhať / Dodávané príslušenstvo 5 kusov vymeniteľného príslušenstva zaručuje perfektné pracovné výsledky
Produkt Sencor SSG 4301BK Krájač z kategorie strúhadlá si můžete zakoupit v internetovém obchodě sencor.sk za cenu 37 €.
Doporučujeme
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Sencor SSG 4301BK Krájač od značky SENCOR.
Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Sencor SSG 4301BK Krájač a tiež tipy, ako vyberať strúhadlá. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.
Jaká je cena Sencor SSG 4301BK Krájač?
Aktuálne môžete produkt Sencor SSG 4301BK Krájač kúpiť už od 37 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.
Kde koupit Sencor SSG 4301BK Krájač?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sencor.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Sencor SSG 4301BK Krájač skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Sencor SSG 4301BK Krájač EAN kód?
EAN kód pro Sencor SSG 4301BK Krájač je 8590669346189. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.