Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Siguro

Siguro Verto E300SU

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

30 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
30 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Siguro Verto E300SU

Tyčový mixér Siguro Verto E300SU:Tyčový mixér Siguro Verto E300SUTyčový mixér Siguro Verto E300SU je navrhnutý ako spoľahlivý pomocník na každodennú prípravu jedál – od jemných krémových polievok a smoothie až po sekanie a drvenie surovín. Výkonný 800 W motor, 5 rýchlostí, režim Turbo a štyri antikorové nože zaisťujú dostatok výkonu aj na tvrdšie potraviny, ako sú orechy, koreňová zelenina alebo ľad. Ergonomický tvar dobre padne do ruky, kvalitné materiály sú zárukou dlhej životnosti a jednoduché ovládanie umožňuje pohodlnú obsluhu pri každodennom používaní. Súčasťou balenia je mixovacia nádoba. Kvalitné materiály a ľahká údržbaPonorný mixér je vyrobený z kombinácie odolných a kvalitných, zdravotne neškodných materiálov, odolných voči korózii a ľahko udržiavateľných. Povrchy určené na kontakt s potravinami možno po použití jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou, čo uľahčuje každodennú údržbu. Elegantné spojenie nerezových a čiernych prvkov dodáva ponornému mixéru Siguro Verto E300SU moderný a nadčasový vzhľad, ktorý prirodzene zapadne do...

Produkt Siguro Verto E300SU z kategorie tyčové si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 30 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Siguro Verto E300SU od značky SIGURO.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Siguro Verto E300SU a tiež tipy, ako vyberať tyčové. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Siguro Verto E300SU?

Aktuálne môžete produkt Siguro Verto E300SU kúpiť už od 30 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Siguro Verto E300SU?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Siguro Verto E300SU skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.