Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od 4L

Svietidlo 4L Pull modré

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
3 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Svietidlo 4L Pull modré

Na lampičke s LED žiarovkami oceníte najmä to, že ju je možné zavesiť kamkoľvek. Je tak vhodná aj na cesty. Svietidlo má jednoduché ovládanie. Svetlo stačí iba zatiahnuť dole v prípade rozsvietenia aj zhasnutia. Pohodlne sa tak ovláda aj deťom.- Praktické a moderné osvetlenie na zatiahnutie- Zatiahnutím rozsvietite aj zhasnete- Vhodné do garáže, izby či na tábory- Štýlové a moderné osvetlenie- Jednoduché ovládanie- Moderná lampa pull je skvelý dizajnérsky kúsok do každej miestnosti, ale aj praktické osvetlenie do garáže alebo na detský tábor.

Produkt Svietidlo 4L Pull modré z kategorie vnútorné osvetlenie si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 3 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Svietidlo 4L Pull modré od značky 4L.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Svietidlo 4L Pull modré a tiež tipy, ako vyberať vnútorné osvetlenie. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Svietidlo 4L Pull modré?

Aktuálne môžete produkt Svietidlo 4L Pull modré kúpiť už od 3 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Svietidlo 4L Pull modré?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Svietidlo 4L Pull modré skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Svietidlo 4L Pull modré EAN kód?

EAN kód pro Svietidlo 4L Pull modré je 81. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.