Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od TEFAL

Tefal IB5100E0

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

84 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
84 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tefal IB5100E0

Chcete zlepšiť a zároveň zjednodušiť a zrýchliť žehlenie? So žehliacou doskou Tefal Pro Elegance IB5100E0 to bude hračka. Ide o prémiový výrobok, ktorý vám umožní žehliť s ľahkosťou vďaka zvýšenej stabilite a robustnej konštrukcii. Doska má vysoko stabilné kovové nohy, ktoré nič nezaskočí. Bez problémov vydržia záťaž až 40 kg. Veľká žehliaca plocha s rozmermi 130 × 47 cm je vyrobená z kvalitnej kovovej sieťoviny, ktorá je ošetrená proti korózii. Celá doska tak zaručuje vysokú odolnosť a bude vám slúžiť dlhé roky. Potešia vás aj praktické funkcie, ako sú kolieska na ľahké premiestňovanie, veľká nerezová odkladacia plocha na uloženie žehličky alebo parného generátora, odkladací priestor, vešiak na oblečenie a nastavenie výšky až do 93 cm.

Produkt Tefal IB5100E0 z kategorie Žehliace dosky si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 84 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tefal IB5100E0 od značky TEFAL.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Tefal IB5100E0 a tiež tipy, ako vyberať žehliace dosky. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Tefal IB5100E0?

Aktuálne môžete produkt Tefal IB5100E0 kúpiť už od 84 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Tefal IB5100E0?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tefal IB5100E0 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tefal IB5100E0 EAN kód?

EAN kód pro Tefal IB5100E0 je 4210101922538. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.