Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Tefal

Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

230 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

homeandcook.sk
homeandcook.sk Skladem
cena od
230 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna

Kľúčové vlastnosti Úspora energie až 70 % so všetkými teplovzdušnými fritézami Tefal!*  Túžite po teplovzdušnej fritéze s dvoma nádobami, ale od kúpy vás odrádzajú jej rozmery? Tak to ste práve narazili na spotrebič, ktorý vám vyrazí dych! Nová fritéza Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 od značky Tefal vyniká vertikálnym tvarom , ktorý zaberá na pracovnej ploche o 40 % menej miesta než duálna fritéza Tefal Dual Easy Fry & Grill. Užite si rýchlu, zdravú a hravú prípravu jedál, bez toho, aby ste museli obetovať miesto v kuchyni!  Premyšlený vertikálny dizajn dvoch košov nad sebou umožní pripraviť viac pokrmov súčasne a zároveň šetrí priestor na kuchynskej doske.  Vychytané funkcie a 6 programov na výber Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 posunie varenie vašich obľúbených pokrmov na novú úroveň. Tento elegantný spotrebič je navrhnutý do moderných kuchýň s dôrazom na výkon, vysokú kapacitu a úsporu priestoru. Ponúka príkon 2 700 W a inovatívne technológie, vďaka ktorým pripravíte ľahko, rýchlo a zdravo chrumkavé jedlá. Odteraz vás čaká už len jednoduché varenie so 6 prednastavenými programami – uvarte jedlo pre celú rodinu s minimálnym úsilím. Celková kapacita 10 l si ľahko poradí aj so zložitejším menu, navyše môžete využiť synchronizované dokončenie oboch jedál v rovnakom okamihu. Inovatívna technológia EvenFry zaisťuje rovnomerne chrumkavé potraviny EvenFry využíva horné vykurovacie teleso na rovnomerné prepečenie. Vďaka nej bude každý pripravený pokrm chrumkavý, zlatistý a skvele upečený. Súhra času a chuti Fritéza je vybavená dvoma zásuvkami s objemom 6 l a 4 l, ktoré umožnia prípravu rôznych jedál súčasne – a to s odlišnými teplotami a rôznymi časmi. Pokročilá technológia automatickej synchronizácie času varenia umožní pohodlne nastaviť rovnaký program pre oba koše alebo zosúladiť dokončenie hlavného jedla a prílohy na rovnaký čas. Výsledkom je hotové menu, ktoré môžete čerstvé a teplé servírovať rovno na stôl. Bez čakania a zbytočného ohrievania. Najdôležitejšie parametre Duálna teplovzdušná fritéza a teplovzdušný gril 2v1  Priestorovo úsporný vysoký dizajn Dve nádoby nad sebou: väčšia s objemom 6 l menšia s objemom 4 l Rýchla a zdravá príprava jedál až pre 8 osôb Na fritovanie a grilovanie, aj naraz Môžete pripravovať hlavné jedlo aj prílohu súčasne – inteligentná fritéza varenie naplánuje tak, aby boli obe zložky pokrmu hotové zároveň Súčasťou je digitálna kuchárka so 100+ receptami Pripravuje pokrmy o 40 % rýchlejšie než klasická rúra 6 automatických programov: Hranolky Kurča Zelenina Ryby Kysnuté pečivo Dezerty Manuálny program: nastaviteľná teplota od 40 °C do 200 °C Gril s roštom z liateho hliníka: pripravíte pečené kurča, steaky, ryby, burgery, žemle, pizzu a pod. Technológia EvenFry vytvára dokonalú rovnováhu teploty a prúdenia horúceho vzduchu pre chrumkavé a dozlatista usmažené pokrmy Intuitívny digitálny ovládací panel 60-minútový časovač Jednoduché čistenie: fritovacie nádoby vrátane príslušenstva je možné umývať v umývačke riadu Príkon: 2 700 W Záruka opraviteľnosti po dobu 15 rokov Rozmery: 39,8 × 24,5 × 44,2 cm (V׊×H) Objavte plný potenciál vašej teplovzdušnej fritézy Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0  s aplikáciou  My Tefal Chcete naplno využiť všetky inovatívne funkcie nášho produktu? Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu  My Tefal  a otvorte dvere do nového sveta možností. Mobilná aplikácia My Tefal, dostupná pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS, je plne vybavená funkciami, ktoré uľahčujú vyhľadávanie receptov, plánovanie jedál, tvorbu nákupných zoznamov a ďalšie. A čo je najlepšie, aplikáciu si môžete stiahnuť a používať zadarmo!

Produkt Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna z kategorie kuchynské spotrebiče si můžete zakoupit v internetovém obchodě homeandcook.sk za cenu 230 €.

PODOBNÉ PRODUKTY

PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII

Odkazy na značky:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna od značky TEFAL.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna a tiež tipy, ako vyberať kuchynské spotrebiče. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna?

Aktuálne môžete produkt Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna kúpiť už od 230 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu homeandcook.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna EAN kód?

EAN kód pro Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0 Čierna je 3045380406094. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.