Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od Villeroy boch

VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

17 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
17 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke

Podšálka VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke:Radi si vychutnávate kávu alebo čaj z obľúbenej šálky a hľadáte k nej vhodnú podšálku? Podšálka Villeroy & Boch by tak mala byť súčasťou vášho kuchynského riadu. Táto bola stvorená pod šálku na kávu. Nielen materiál, ale aj tvar je rozhodujúci faktor pri kúpe riadu. Ak máte okrúhle šálky, bude sa k nim hodiť práve táto podšálka Villeroy & Boch. Nemusíte mať obavy ju dať do umývačky a môžete ju používať aj do mikrovlnnej rúry. Ak sa pýtate na farbu, tá je krémová. V balení dostanete 1 podšálku. Významné vlastnosti podšálky VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke Krásne sedí pod šálky na kávu Univerzálne okrúhle vyhotovenie Výrobok je možné umývať v umývačke riadu Pripravený na ohrievanie v mikrovlnnej rúre Krémová farba

Produkt VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke z kategorie podšálky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 17 €.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke od značky VILLEROY BOCH.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke a tiež tipy, ako vyberať podšálky. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke?

Aktuálne môžete produkt VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke kúpiť už od 17 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je VILLEROY & BOCH LAVE BEIGE Tanierik ku kávovej šálke skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.