Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od YAMAZAKI

YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

149 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.sk
alza.sk Skladem
cena od
149 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny

Chlebník YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny:Kľúčové prednosti chlebníka YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny Chlebník YAMAZAKI udrží vaše pečivo chutné dlhšiu dobu Jeho kovové veko aj základňa skvelo zapadnú takmer do každej kuchyne Proporcie dózy na chlieb YAMAZAKI sú 240 × 400 × 345 mm (V × D × H) Farba je čierna

Produkt YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny z kategorie chlebníky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.sk za cenu 149 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny od značky YAMAZAKI.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny a tiež tipy, ako vyberať chlebníky. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny?

Aktuálne môžete produkt YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny kúpiť už od 149 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je YAMAZAKI Chlebník Tower 4353, čierny skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.