Porovnajte ceny a ušetrite!

Vše od GP

Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 €

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hobbytech.sk
hobbytech.sk Skladem
cena od
8 €
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm

farba: čierna batéria je súčasťou balenia: áno doba nabíjania: nenabíja sa doba svietenia: 3 h Čas svietenia: nie je špecifikovaný dosah: nie je špecifikovaný zaostrenie: nie hmotnosť: 37 g LED indikácia nabíjania: nie LED indikácia stavu batérie: nie materiál: hliník maximálny dosah: 25 m maximálny svetelný tok: 20 lm možnosť dobíjania: nie napájanie: 1× AAA Odolnosť proti nárazu: 1 m Počet svetelných režimov: 1 príslušenstvo: nie je uvedené predajné balenie: 1 kus, blister režimy svietenia: neuvedené Rozmery: 18 × 89 mm špeciálne vlastnosti: nepoužíva sa svetelný tok: nie je špecifikovaný Typ batérie: LR03 (1,5 V) typ napájacieho konektora: nie je špecifikovaný Vodotesnosť: IPX4 vybavenie: kovová karabína záručná doba: 2 roky zdroj svetla: 1× LED Značka: GP

Produkt Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm z kategorie na batérie si můžete zakoupit v internetovém obchodě hobbytech.sk za cenu 8 €.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm od značky GP.

Na tejto stránke nájdete rýchle odpovede k produktu Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm a tiež tipy, ako vyberať na batérie. Ceny porovnávame z viacerých e‑shopů a pravidelne ich aktualizujeme.

Jaká je cena Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm?

Aktuálne môžete produkt Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm kúpiť už od 8 €. Porovnávame ponuky z 1 obchod, takže si ľahko vyberiete najvýhodnejšiu cenu aj obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnosť sa môže počas dňa meniť podľa skladov e‑shopů.

Kde koupit Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hobbytech.sk, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm EAN kód?

EAN kód pro Závesné svietidlo LED GP Discovery CK12, 20 lm je 4891199183645. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.